I Zachodniopomorski DogTrekking Polne 2017

I Zachodniopomorski DogTrekking Polne 2017

Dnia 7 października miało miejsce piękne wydarzenie.  Do małej wsi Polne w województwie zachodniopomorskim przybyły pieski z okolic Czaplinka, Mirosławca, Kołobrzegu i Bydgoszczy aby zobaczyć piękno zachodniopomorskiej, jesiennej przyrody. Trasy wiodły szlakami perły Drawskiego Parku Krajobrazowego- Rezerwatu Przyrody „Przełom Rzeki Dębnicy”. We wspaniałej, przyjaznej i pieskiej atmosferze miłośnicy leśnych przebieżek z ukochanymi czworonogami dzielili między sobą czas relaksu, nie raz rywalizacji czego rezultatem był piękny, aktywnie spędzony dzień. Organizacja wydarzenia miała na celu propagować zdrowy i aktywny tryb życia oraz popularyzować fantastyczną formę rekreacji jaką jest dogtrekking. 

Niesamowicie przyjazna energia psiarzy tak urzekła nas organizatorów, że mamy ogromną przyjemność powiadomić o kolejnej edycji Zachodniopomorskiego DogTrekkingu. Odbędzie się ona w kwietniu 2018 roku.

O szczegółach wydarzenia będziemy informować na bieżąco 🙂

Firmą wspierającą nasze przedsięwzięcie będzie (podobnie jak w zeszłym roku) dystrybutor karm najwyższej jakości marki BELCANDO.

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie!

I zachęcamy do odwiedzin strony FB

BeActive!